Çocuk Koruma Merkezlerini Destekleme Derneği


Gizlilik ve Kullanım Şartları

www.cokmed.net web sitesi Çocuk Koruma Merkezlerini Destekleme Derneği – ÇOKMED’in resmi web sitesidir.

www.cokmed.net web sitesine verdiğiniz kişisel bilgilerinizin eksiksiz, tam ve hiçbir belirsizliğe ya da karışıklığa yol açmayacak olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca bu bilgilerin kullanımının, işbu gizlilik bildirimi kapsamı içerisinde olacağını da onaylamış olursunuz.

Bu gizlilik bildirimi şartlarını kabul etmemeniz halinde lütfen siteye herhangi bir kişisel bilgi girişi yapmayınız ve/veya üye olmayınız.

Meydana gelebilecek herhangi bir olumsuz olaydan bu web sitesi, bu web sitesini yapan firma ve ona bağlı firmalar, bu şirketlerin çalışanları ve üçüncü parti iş ortakları hiçbir koşul altında sorumlu tutulamaz.

Bu gizlilik bildiriminde yapılacak olan tüm değişiklikler, bu sayfada yayınlanacaktır.

Kişisel bilgilerin toplanması

Kişisel bilgiler, www.cokmed.net web sitesi tarafından sadece Çocuk Koruma Merkezlerini Destekleme Derneği – ÇOKMED üyelerine sağlanan e-kurs, e-eğitim, internet tabanlı literatür takibi, sunum gönderme, internet üzerinden dernek aidatı ödeme ve benzeri interaktif hizmetler kapsamında toplanmaktadır. Üyelik kayıt formunda yer alan söz konusu kişisel bilgilerin tamamı zorunludur.

www.cokmed.net web sitesinin barındırıldığı web sunucuları, her site ziyaretçisi için, ziyaretçinin IP adresi veya etki alanı adı gibi normal şartlarda kişisel veri sayılmayan verileri otomatik olarak tanır ve saklar. Bu veriler sadece istatistiki bilgiler olmaları açısından siteyi ziyaret edenlerin toplam sayısını, sitenin her bir sayfasını ziyaret edenlerin sayısını görmek ve kişisel veya toplu istatistiki kullanım bilgisi hazırlamak amacıyla kullanılır.

Kişisel bilgilerin kullanımı

www.cokmed.net web sitesi, kayıt olurken verilmiş olan kişisel bilgileri, talep edilen bilgileri ilgili üye ve/veya üyelere ulaştırmak ve/veya belirtilen amaç doğrultusunda bu kişilerle iletişim kurmak için kullanabilir. Bu web sitelerinde verilmiş olan bilgiler, burada belirtilenlerden farklı bir amaç için kullanılmaz, önceden izin alınmadan üçüncü kişilerin kullanımına açılmaz.

Kişisel bilgilerin imhası

Web sitesine kayıt olurken verilmiş olan kişisel bilgiler, “kişisel bilgilerin kullanımı” başlıklı bölümde belirtilen amaçlardan herhangi biri doğrultusunda artık gerekli olmaması durumunda, makul bir süre geçtikten sonra sadece arşivleme ve yedekleme amaçlı olmak koşulu ile saklanacaktır, arşivleme veya yedekleme gerekli görülmez ise imha edilecektir.

Kalite

www.cokmed.net web sitesine kayıt olurken, verdiğiniz kişisel bilgilerin tam, doğru ve güncel olduğunu beyan ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu bilgilerin usulsüzlüğünden, güncel olmamasından veya yanlış olmasından kaynaklanan herhangi bir durumda www.cokmed.net web sitesi, hukuki ve/veya etik hiçbir sorumluluğu üstlenmeyecektir.

Sorumluluk Bildirimi

www.cokmed.net web sitesinde yayınlanan her türlü içerik, site editörlerinin onayından geçmektedir. Site editörleri, yazarlar ve/veya Çocuk Koruma Merkezlerini Destekleme Derneği – ÇOKMED web sitesi üyeleri tarafından gönderilen yazıları, uygun bulunmadığı takdirde yayınlamama hakkına sahiptir. Web sitesinde yazar imzası ile yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarların kendilerine aittir.